Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Center
be: Цэнтр

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Random
be: Выпадкова

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Blocks
be: Блокі

en: About
be: Аб
