Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Images
es: Imágenes

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Center
es: Centrado

en: Text
es: Texto

en: Off
es: Desactivado

en: Colors
es: Colores

en: Configuration
es: Configuración

en: Other
es: Otro(s)

en: Random
es: Aleatorio

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Full
es: Completo

en: Block Name
es: Nombre del bloque

en: Circles
es: Círculos

en: Fixed
es: Fijo

en: Block ID
es: ID del Bloque

en: Scope
es: Ámbito

en: Blocks
es: Bloques

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Radius
es: Radio

en: About
es: Acerca de

en: Canvas
es: Lienzo

en: Circle
es: Circular

en: Gradient
es: Degradado
