Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Center
et: Keskel

en: Off
et: Väljas

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Random
et: Juhuslik

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Full
et: Täielik

en: Circles
et: Ringid

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Scope
et: Ulatus

en: Blocks
et: Plokid

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist
