Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Center
eu: Erdian

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Full
eu: Osoa

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz
