Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Text
fa: متن

en: Off
fa: خاموش

en: General
fa: عمومی

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Random
fa: تصادفی

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Full
fa: کامل

en: Fixed
fa: ثابت

en: Block ID
fa: شناسه بلوک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره
