Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Text
is: Texti

en: Off
is: Af

en: General
is: Almennt

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
