Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Text
lt: Tekstas

en: Off
lt: Išjungta

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Full
lt: Pilnas

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Radius
lt: Spindulys

en: About
lt: Apie

en: Gradient
lt: Pereinantis
