Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Text
mn: Текст

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Blocks
mn: Хавтангууд
