Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Text
ne: अक्षर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Blocks
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
