Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Text
nl: Tekst

en: Off
nl: Uit

en: General
nl: Algemeen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: Random
nl: Willekeurig

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Full
nl: Volledig

en: Block Name
nl: Bloknaam

en: Circles
nl: Cirkels

en: Fixed
nl: Vast

en: Block ID
nl: Blok-ID

en: Scope
nl: Bereik

en: Blocks
nl: Blokken

en: Radius
nl: Straal

en: About
nl: Over

en: Add new block
nl: Nieuw blok toevoegen

en: Circle
nl: Cirkel

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Gradient
nl: Verloop

en: Image link
nl: Afbeeldingslink
