Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Center
oc: Centre

en: Off
oc: Desactivat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Other
oc: Autre

en: Random
oc: A l'azard

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Full
oc: Complet

en: Fixed
oc: Fixe

en: Blocks
oc: Blòts

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Canvas
oc: Canevas
