Particle Emitter (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Center
sk: Na stred

en: Off
sk: Vypnúť

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Random
sk: Náhodný

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Full
sk: Plný

en: Scope
sk: Rozsah

en: Blocks
sk: Bloky

en: Offset
sk: Ofset

en: Radius
sk: Polomer

en: About
sk: Informácie o

en: Gradient
sk: Prechod
