Particle Emitter (7.x-2.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: Full
te: పూర్తి

en: About
te: గురించి
