Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ast: Activar

en: Download
ast: Baxar

en: Modules
ast: Preseos

en: Configure
ast: Configurar

en: Performance
ast: Rendimientu
