Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bg: Активирай

en: Download
bg: Свали

en: Modules
bg: Модули

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Performance
bg: Производителност
