Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Download
ca: Baixa

en: Modules
ca: Mòduls

en: Configure
ca: Configura

en: Performance
ca: Rendiment

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat

en: Additional resources
ca: Recursos addicionals
