Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: Download
cs: Stáhnout

en: Modules
cs: Moduly

en: Configure
cs: Nastavení

en: Performance
cs: Výkon
