Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Enable
cy: Galluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Modules
cy: Modiwlau

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Performance
cy: Perfformiad
