Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Enable
de: Aktivieren

en: Download
de: Herunterladen

en: Modules
de: Module

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Performance
de: Leistung

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit

en: Additional resources
de: Weiterführende Quellen
