Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Download
el: Λήψη

en: Modules
el: Μονάδες

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Performance
el: Απόδοση
