Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Enable
et: Luba

en: Download
et: Allalaadimine

en: Modules
et: Moodulid

en: Configure
et: Seadistus

en: Performance
et: Jõudlus
