Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Modules
eu: Moduluak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Performance
eu: Errendimendua
