Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Download
fi: Lataa

en: Modules
fi: Moduulit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
