Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
gl: Activar

en: Download
gl: Descargar

en: Modules
gl: Módulos

en: Configure
gl: Configurar

en: Performance
gl: Rendemento

en: Additional resources
gl: Recursos adicionais
