Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Enable
he: הפעלה

en: Download
he: הורדה

en: Modules
he: רכיבים

en: Configure
he: הגדרות

en: Performance
he: ביצועים
