Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Modules
hi: मॉड्युल

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस
