Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Modules
hr: Moduli

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Performance
hr: Učinkovitost
