Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Download
is: Hala niður

en: Modules
is: Einingar

en: Configure
is: Stilla

en: Performance
is: Afköst
