Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Download
jv: Undhuh

en: Modules
jv: Modul

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Performance
jv: Kadigdayan
