Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enable
km: បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Performance
km: ដំណើរការ
