Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Performance
lt: Veikimas
