Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Enable
lv: Iespējot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Modules
lv: Moduļi

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Performance
lv: Ātrdarbība
