Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Download
oc: Telecargament

en: Modules
oc: Moduls

en: Configure
oc: Configurar

en: Performance
oc: Performància
