Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Download
pl: Pobierz

en: Modules
pl: Moduły

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Performance
pl: Wydajność

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
