Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Download
fa: دانلود

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Performance
fa: کارایی
