Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Download
ro: Descarcă

en: Modules
ro: Module

en: Configure
ro: Configurează

en: Performance
ro: Performanță
