Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Download
sk: Prevziať

en: Modules
sk: Moduly

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Performance
sk: Výkon
