Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Modules
sq: Modulët

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Performance
sq: Performanca
