Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Performance
ta: செயல்திறன்
