Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Modules
th: โมดูล

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ
