Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Performance
vi: Hiệu năng
