Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enable
az: Qoşulub

en: Download
az: Yüklə

en: Modules
az: Modullar

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Performance
az: Performans
