Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Modules
be: Модулі

en: Configure
be: Правіць

en: Performance
be: Прадукцыйнасць
