Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Download
da: Hent

en: Modules
da: Moduler

en: Configure
da: Konfigurér

en: Performance
da: Ydelse

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering

en: Additional resources
da: Yderligere ressourcer
