Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Download
id: Unduh

en: Modules
id: Modul

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Performance
id: Performa

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
