Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Download
ja: ダウンロード

en: Modules
ja: モジュール

en: Configure
ja: 設定

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Additional resources
ja: その他の情報
