Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Download
sv: Ladda ned

en: Modules
sv: Moduler

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Performance
sv: Prestanda

en: Additional resources
sv: Ytterligare resurser
