Performance and Scalability Checklist (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Download
tr: İndir

en: Modules
tr: Modüller

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Performance
tr: Performans

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik

en: Additional resources
tr: Ek kaynaklar
