PassWd only (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Log in
am: ግባ
