PassWd only (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Description
be: Апісанне

en: Password
be: Пароль

en: Save
be: Захаваць

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
be: Прабачце, з вашага ІР адраса было зашмат спроб няправільнага ўваходу. Ваш ІР адрас часова заблакаваны. Паспрабуйце пазней або паспрабуйце <a href="@url">аднавіць пароль на эл. пошту.</a>

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
be[0]: Прабачце, было зроблена больш за @count памылковых спроб увахода пад гэтым іменем карыстальніка. Гэты рахунак часова заблакаваны. Паспрабуйце пазней або <a href="@url">паспрабуйце аднавіць пароль</a>.
be[1]: Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
